Футбол. «Карпати» здолали «Сталь»

|

Матч 25 туру чемпіонату України між львівськими «Карпатами» і алчевською «Сталлю», що вчора відбувся у Львові, завершився вольовою перемогою «зелено-білих» з результатом 3:1. «Карпатівці» на День міста Лева подарували своїм шанувальникам чергові три очки і справжній «гострий» футбол.

Перед початком матчу здивував в. о. головного тренера «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький, який у стартовому складі своєї команди випустив Тлумака, що після зимової перерви підписав попередній контракт з харківським «Металістом». На такий хід тренера наштовхнула проблема з голкіперами, адже посеред тижня травмувався Налєпа. На трибунах вдалося почути думку, що Тлумак у «рамці» – це щось неймовірне: команда Петра Димінського готує кадри для Мирона Маркевича.

До речі, це перша перемога Дячука-Ставицького після повернення на тренерський місток. А почалося усе з пенальті. На 7-ій хвилині Петрівський невдало зіграв проти хава «Сталі» Гомеса, і суддя вказав на „позначку”. Жоземар пробив влучно. На 13 хвилині Батіста головою відіграв один м’яч. Вперед «Карпати» вийшли уже по перерві. Спочатку після класної передачі Годвіна бразильський форвард забив свій 10 гол у чемпіонаті. Другий гол Батісти став також 300-м домашнім «Карпат» у чемпіонатах України. А згодом, на 75 хвилині, після розіграшу штрафного гарматою вистрілив Ковєль.

Решта матчів туру: Зоря – Металург Д – 1:0 ; Динамо – Дніпро – 2:0 ; Чорноморець – Таврія – 0:0 ; Металіст – Арсенал – 5:1 ; Металург З – Ворскла – 0:0 ; Шахтар – ФК Харків – 1:2 ; Кривбас – Іллічівець – 0:0 .