Футбол. Прощальний матч Лужного наразі без конкретики

|

Дата проведення прощального матчу Олега Лужного, гра повинна пройти у Львові, до цього дня залишається нез’ясованою. Все через не зовсім виразну гру лондонського «Арсеналу». Решта дійових осіб, – футболісти київського «Динамо», а також екс-партнери Олега Лужного по клубах, збірних СРСР і України вже дали попередню згоду.

«На жаль, поки що конкретна дата прощального матчу Лужного не визначена. Якщо раніше все ускладнювалося щільним турнірним графіком лондонського «Арсеналу», то зараз у лондонців виникли проблеми іншого плану. За останній час «каноніри» програли три матчі підряд, клуб переживає непрості часи, тому їм зараз не до обговорення графіка зустрічей, тим більше, товариських», – розповів «Спорт-Експресу» агент ФІФА Шандор Варга.

Попередню згоду на участь у святі отримано від колишніх партнерів Олега по збірних СРСР Андрія Канчельскіса, Віктора Онопко, Олександра Мостового. Також погодилися зіграти колишні партнери Олега по «Арсеналу» Деніс Бергкамп, Марк Овермарс, Нванкво Кану. Київське «Динамо» теж обіцяло привезти як основний склад, так і ветеранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...