Футбол. «Карпати» зіграли з «Дніпром» внічию – 2:2

|

У неділю, 29 квітня, львівські «Карпати» у матчі 24 туру чемпіонату України серед команд вищої ліги, на виїзді у Дніпропетровську, розділили очки з місцевим «Дніпром» – 2:2.

Початок матчу, на який львів’ян у якості в. о. головного тренера вивів Юрій Дячук-Ставицький, був за господарями поля. У ці хвилини «зелено-білі» розгубилися і «Дніпро» повів у рахунку, а згодом і подвоїв перевагу. Самодін і Єзерський уже на 21 хвилині поєдинку зробили рахунок 2:0 на користь власної команди. Однак, «карпатівці» не здалися і таки змогли вибороти очко у матчі з сильним суперником. На 30 хвилині влучно пробив Петрівський, а згодом Батіста забив з пенальті свій 8 м ` яч у чемпіонаті.

6 травня у Львові «Карпати» зіграють зі «Сталлю» (Алчевськ). Львів ` яни й надалі посідають шосту сходинку у турнірній таблиці.