Футбол. Захист «Карпат» провалив битву за 5 місце

|

Учора, 22 квітня, у межах 23 туру чемпіонату України серед команд вищої ліги львівські «Карпати» приймали сімферопольську «Таврію». У битві за 5 сходинку турнірної таблиці, до цього поєдинку в обох команд була однакова кількість здобутих очок у змаганнях, гості перемогли з рахунком 2:0.

Саме на «Україні» далекого 1992 року «Таврія» стала першим чемпіоном нашої держави. Щасливим цей газон став для кримчан і у вчорашньому поєдинку. Cімферопольцям допомогла здобути три очки тактика, яку саме «Карпати» неодноразово вдало використовували у виїзних матчах. «Таврія» вдало зіграла на контратаках. На 6 хвилині після навісу зі штрафного Гоменюк головою скерував м’яча повз Налєпу. Чи варто зазначати, що гол львів’яни пропустили з центральної зони захисту? Потім дала плоди ще одна контратака «Таврії». На 30 хвилині після грубої помилки центрального захисника Петрівського кримчанин Ідахор, якого взимку «Карпати» вирішили відпустити з команди у «Таврію», довів львів’янам, що вміє забивати – 0:2.

У другому таймі «Карпати» суттєво додали і мали чимало моментів для взяття воріт, однак навіть скоротити відставання від суперників не змогли. Найкращий шанс відзначитися мав Фещук, який вийшов на заміну у другому таймі, проте свої моменти змарнував.

Результати туру: «Металлург » З – «Металлург » Д – 2:0 ; «Чорноморець » – «Іллічівець » – 2:1 ; «Динамо » – «Ворскла » – 1:1 ; «Кривбас » – «Металіст » – 0:3 ; «Зоря » – «Арсенал » – 2:1 ; ФК «Харків » – «Сталь » – 0:0 ; Матч «Шахтар » – «Дніпро » відбудеться сьогодні.