Футбол. «Городяни» знову програли у першості України

|

Вчора, 16 квітня, у першості України серед команд першої ліги футбольний клуб «Львів» зазнав чергової поразки у змаганнях. Львів’яни у межах 27 туру на власному полі мінімально поступилися столичній «Оболоні» – 0:1.

Як відомо, негативні результати ФК «Львів» після зимової перерви призвели до відставки головного наставника команди Богдана Бандури, який власне й готував гравців до змагань. Опісля звільнення «коуча», «городяни» своєї гри не покращили. Відтак після фіаско в Ужгороді від «Закарпаття», львів’яни зазнали поразки й від ще одного претендента на путівку у вищий дивізіон – «Оболоні». Кияни повели у рахунку уже на початку зустрічі – на 9 хвилині відзначився киянин Комльонок. Більше глядачі у матчі забитих голів не побачили – 0:1.

Наступну гру ФК «Львів» проведе 21 квітня у гостях з командою «Нафтовик-Укрнафта».

Результати 27 туру: Динамо-2 – Нафтовик-Укрнафта – 4:5; Поділля – Закарпаття – 1:3; Сталь – Волинь – 0:0; Кримтеплиця – Дніпро – 3:0; Спартак – МФК Миколаїв – 0:0; Геліос – Десна – 3:1; Енергетик – Борисфен – +:-; ЦСКА – ПФК Олександрія – 1:0.