Футбол. «Карпати» помстилися «Ворсклі»

|

Вчора, 15 квітня, у матчі 22 туру чемпіонату України серед команд вищої ліги львівські «Карпати» здобули виїзну перемогу над полтавською «Ворсклою» 2:1. Таким чином львів’яни реабілітувалися за домашню поразку у першому колі від полтавчан.

Більшість ігрового часу «ворскляни» володіли ініціативою. З початку матчу «Карпати» свідомо погодилися на те, що «ворскляни» гратимуть «першим номером», проте у свою чергу залишили за собою право на свої фірмові виїзні контратаки. Саме після однієї з них львів’яни й забили. Самсон Годвін у підкаті виборов м’яч у захисника «Ворскли», віддав пас на набігаючого по лівому фланзі Аляксєя Сучкова, а той прострілив на свого земляка Лєаніда Ковєля, котрий красивим ударом «п’ятою» переправив «круглого» у ворота «Ворскли». Феноменальна результативність білоруського форварда «зелено-білих» – чотири голи у п’яти матчах, передає Інформаційний центр ФК «Карпати».

Невдовзі по перерві на шанувальників «Карпат» чекав «холодний душ»: на 53-й хвилині Кравченко навісив з лівого флангу, а карпатівські захисники так і не розібралися, хто мав опікати Джурічіча у кількох метрах від воріт. У цій ситуації захисник «Ворскли» в один дотик відправив м’яч у протихід Мацею Налєпі і побіг разом з партнерами по команді святкувати забитий гол. Переможний м’яч «Карпати» забили на 72-й хвилині. Після невдалого виходу з воріт Андрія П’ятова Василь Кобін з лівого флангу відпасував на Самсона Годвіна, і той ударом у напівпорожні ворота з центру штрафного майданчика встановив остаточний рахунок у матчі.

Ця перемога для «Карпат» стала другою поспіль, і вона дозволила піднятися у турнірній таблиці на шосту сходинку. Наступний поєдинок «Карпати» проведуть вдома 22 квітня з «Таврією».

Результати 22 туру: Металіст – Металург З – 1:0; Таврія – Шахтар – 1:3; Іллічівець – Динамо – 2:3; Металург Д – Чорноморець – 1:0; Дніпро – ФК Харків – 1:0; Арсенал – Сталь – 1:3; Зоря – Кривбас – 2:1.