Футзал. «Енергія» програла «Шахтарю»

|

У 23 турі чемпіонату України серед команд вищої ліги, матчі якого відбувалися у суботу, 14 квітня, львівська «Енергія» зазнала другої поразки у змаганнях від минулорічного чемпіона країни донецького «Шахтаря». А у львівському «дербі» «Тайм» переміг «ТВД» – 5:3. У складі «таймівців» найрезультативнішим став Радько – 2 гола.

«Енергія» у столиці Донбасу поступилася з рахунком 1:4 одному з претендентів на золоті нагороди. На 7 хвилині «енергетики» відкрили рахунок, це зробив Якунін, однак надалі м’ячі влітали лише у сітку воріт львів’ян. У складі донеччан дублем відзначився Ситін. За три тури до кінця “регулярного” чемпіонату «Енергія» випереджає «Шахтар» на 8 очок і може вже вважати себе переможцем попередньої першості. Команди, що після закінчення турніру займуть з 1 по 6 місця, продовжать боротьбу у 27-36 турах.