Футбол. «Карпати» їдуть з Донецька з результативною нічиєю – 3:3

|

Цікавий футбол між командами «Металург» (Донецьк) і «Карпати» (Львів), що відбувся сьогодні у Донецьку у межах 20 туру чемпіонату України у вищій лізі, завершився результативною нічиєю – 3:3.

Двічі на початку двох таймів футболісти «Карпат» виходили вперед, однак здобути першу перемогу у чемпіонаті після зимової перерви не змогли. На 9-ій хвилині поєдинку Сучков після невпевнених дій донеччан у захисті вивів львів’ян вперед. У цей відрізок часу «Карпати» намагалися грати на контратаках, але пропустили гол у власні ворота. Зрівняв рахунок ударом головою з «проблемної» центральної зони захисту Косирін. Слід зазначити, що усі три голи у ворота Налєпи влетіли саме з цієї зони після гри господарів поля головою, а результативні навісні передачі «металурги» проводили з лівого флангу захисту «Карпат», за який, як завжди, відповідав Пшеничних.

На 56-ій хвилині після класного пасу Батісти другий м’яч у «зелено-білій» футболці записав собі у актив Ковєль. Та за дві одиниці ігрового часу Окодува знову встановив статус «кво». На 66-ій хвилині вже «Металург» вийшов вперед після гола Прийомова, який добив «шкіряного» у сітку після удару Косиріна. Остаточний результат встановив Батіста. Він реалізував пенальті, який призначили за гру рукою захисника донеччан у карному майданчику. На 88-ій хвилині Шмаков міг стати героєм матчу, втім Євген традиційно не влучив у порожні ворота.

Склад «Карпат»: Налєпа, Федорів, Петрівський, Пшеничних, Іщенко (к.), Шмаков, Лапко (Тимчишин 73), Сучков, Кобін, Батіста (Ситник 90), Ковєль (Платон 73).

Результати решти поєдинків: Таврія – Сталь – 2:1; Іллічівець – Шахтар – 1:1; Металіст – Динамо – 0:2; Арсенал – Дніпро – 1:1; Кривбас – Металург З – 1:1; Ворскла – ФК Харків – 0:1; Зоря – Чорноморець – 0:4.