Баскетбол. «Студенти» в овер-таймі не змогли дотиснути БК «Кривбасбаскет-Люкс»

|

У черговому турі чоловічої суперліги «Львівська політехніка – Галичина» випустила перемогу у матчі з клубом «Кривбасбаскет-Люкс» лише у овер-таймі – 71:75 (23:14, 13:11, 5:25, 22:13, 8:12).

Після першої половини гри у глядачів палацу спорту «Будівельник» практично не виникало сумнівів у тому, що львів’яни у підсумку матчу здобудуть 5 перемогу у чемпіонаті. Адже, на велику перерву господарі пішли з гандикапом у більш ніж 10 очок і перевагою у всіх компонентах гри. У третій чверті господарів майданчику наче підмінили і вони цей відрізок програли з різницею у 20 очок! У овер-таймі львів’яни вийшли вперед на 4 пункти, та поволі почали здавати позиції і у підсумку БК «Кривбасбаскет-Люкс» здобув перемогу, яка потрібна йому як повітря у боротьбі за місце у плей-оф.

У господарів найрезультативнішим став Браян Хопкінс – 23 очка, у суперників результативно зіграв Андрій Демченко – 15 пунктів.