Футбол. ФК «Львів» переміг у спарингу київський ЦСКА

|

Футбольний клуб «Львів», що перебуває на тренувальному зборі на кримській землі, зустрівся у спарингу з армійцями Києва. У першому таймі перевагою володіли футболісти Львова і зуміли відзначитися голом. Нападник Юрій Кудінов, прекрасно реалізував свій шанс, повідомляє сайт ua-football.com.

Після перерви львівська команда грала більше від оборони, але настільки надійно, що відстояла власні ворота у недоторканості. У підсумку – 1:0 на користь ФК «Львів».

Львів’яни виступали у такому складі: Марущак, Гриценко, Романюк, Горецький, Сапуга (Жданов 46), Ханас, Б. Баранець (Деревльов 46), Ільчишин (Останець 46), Кудінов, Зеречнюк, Худзік.

Тренери львівської команди досягли домовленості про наступні два товариські матчі – 9 березня із ужгородським «Закарпаттям» та 12 березня з російським ФК «Рязань».