Боротьба. Львів’янин переміг на Міжнародному турнірі

|

Вчора у столиці завершився 13-ий Міжнародний турнір, який був відбірним для українських спортсменів до чемпіонату Європи. Керманичі збірної залишилися задоволеними результатами українських борців, однак порадували наставників чоловіки, які здобули 5 перемог у семи вагових категоріях. А жіноча команда спромоглася лише на срібло запоріжанки Оксани Шалікової (до 63 кг).

Серед представників сильної половини людства найяскравішу перемогу у категорії до 66 кг здобув львів’янин, бронзовий призер чемпіонату світу 2006 Андрій Стадник. У фіналі Андрій переміг призера двох останніх чемпіонатів Європи білоруса Альберта Батирова.

Серед жінок-львів’янок найвдаліше виступила Наталя Синишин у категорії до 55 кг, вона поступилася суперниці у півфіналі.

У змаганнях брали участь 350 учасників із 27 країн.