Баскетбол. «Львівська політехніка» поступилася клубу «Миколаїв»

|

У суботу БК «Львівська політехніка – Галичина» у гостях програла у матчі чоловічої Суперліги МБК «Миколаєву» з рахунком 86:94. Три чверті на майданчику точилася рівна боротьба і лише в заключній частині гри львів’яни почали відставати у рахунку. Четверту чверть господарі закінчили з перевагою у 6 очок, що й стало вирішальним фактором у змаганні за перемогу.

Олександр Жужа став найрезультативнішим у складі «політехів», у його активі 20 пунктів. Серед гравців-господарів Владислав Мартинов, що колись виступав за «студентів», здобув 27 очок. Після поразки львів’яни розмістилися на передостанній сходинці турнірного реєстру.

Наступний поєдинок львів’яни вдома проведуть 3 березня з баскетбольним клубом «Хімік».