Футбол. У останньому спарингу «Карпати» перемогли

|

Львівські „Карпати” провели останній матч на тренувальному зборі у Туреччині. Другий товариський поєдинок з грузинською командою виявився більш вдалим для «зелено-білих» – після поразки 0:3 від «Зестафоні», «Карпати» здолали з рахунком 1:0 тбіліське „Динамо”.

У першому таймі «Карпати» вийшли у такому складі: Налєпа, Петрівський, Іщенко, Ґодвін, Сагайдак, Пшеничних, Сучков, Худоб’як, Кобін, Батіста, Фещук. Грузинів на гру вивів Душан Угрін – колишній наставник збірної Чехії, з якою він дійшов до фіналу Чемпіонату Європи 1996 року. 70% стартового складу „Динамо” були гравці основи. Ще 4 гравці – потенційні новачки, повідомляє офіційний сайт ФК «Карпати». Переможний гол на 42 хвилині забив Василь Кобін, він потужно пробив, а воротар грузинів зіграв незграбно і випустив м’яча з рук. У другому таймі “Карпати” вийшли на поле в такому складі: Мартищук, Тимчишин, Ровнейко, Петрівський, Шмаков, Ґодвін, Кобін, Мартинюк, Ткачук, Сучков, Левчук; і зберегли переможний рахунок.

Після цієї гри львівські футболісти повинні вирушити у Львів.