Футзал. «ТВД» і «Тайм» продовжують боротьбу за Кубок

|

Вчора і сьогодні у містах України відбулися повторні матчі ¼ фіналу Кубка України у яких визначилися усі учасники півфіналів у боротьбі за трофей. Першим забронював собі місце у ½ стадії змагань львівський «Тайм», який вдома переграв «ЛТК» з рахунком 2:0 (перший матч – 4:2).

Здолав свого опонента на чвертьфінальній стадії Кубка і львівський «ТВД». Сьогодні у Києві «теведівці» здолали з рахунком 4:3 (1:0) місцевий «Метрополітен».

А от лідер чемпіонату «Енергія» не змогла пробитися у півфінал. «Енергетики» програли у першому поєдинку «Єнакієвцю» 0:6, а у матчі-відповіді змогли лише здобути перемогу престижу – 5:4.

Продовжить змагатися у Кубку і донецький «Шахтар», гірняки сьогодні переграли «Будівел» – 3:1 (3:3).

Тим часом став відомим склад збірної України на товариські ігри зі збірними Угорщини і Білорусії. До лав національної команди викликано 4 львів’ян: Денис, Маринюк, Вахула (усі – «ТВД») і Брунько («Енергія»).