Футзал. «Енергія» здобула вольову перемогу над чемпіоном

|

Львівська «Енергія» у заключному матчі першого кола чемпіонату України з міні-футболу обіграла сьогодні у Львові чинного чемпіона – донецького «Шахтаря» з рахунком 4:3.

Спочатку гра складалася для львів’ян вкрай невдало – донеччани тричі поспіль розпечатали ворота «Енергії». Перед перервою гол Федюка дещо поліпшив настрій «енергетикам» – перший тайм завершився з рахунком 1:3.

Натомість після перерви на полі повністю домінувала «Енергія», яка завдяки голам Легчанова, Федюка та Паршикова зуміла вирвати перемогу – 4:3. Останні хвилини пройшли в безперервних атаках «Шахтаря», але Кардаш у рамці воріт творив чудеса, за що його удостоїли звання найкращого гравця матчу в складі «енергетиків».

Після першого кола «Енергія» з 36 очками упевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату України. У найближчих переслідувачів, «Шахтаря» та київського «Інтеркаса», по 31 очку. Інші львівські клуби, ТВД і «Тайм», посідають відповідно 5-те (22 очки) та 7-ме (16 очок) місця.