Футбол. Вольовий подарунок «Карпат»

|

Учора, 26 листопада, у першому матчі другого кола чемпіонату України у вищій лізі львівські «Карпати» на виїзді здобули вольову перемогу над запорізьким «Металургом» 2:1. Тим самим «зелено-білі» зробили подарунок своєму почесному президентові Петру Димінському, який сьогодні святкує свій 52-й день народження.

У Запоріжжі обидві команди продемонстрували, наскільки в сучасному футболі важливе вміння реалізовувати стандартні положення, адже всі м’ячі у матчі було проведено саме після «стандартів». Уже на 5 хвилині, після подачі Годіна з кутового, головою забив «металургівець» Перічіч. Проте «Карпати» зуміли відігратися ще в першому таймі – на 33 хвилині після штрафного удару головою забив найкращий бомбардир львів’ян Батіста. Це шостий гол бразильця у змаганнях. Переможну крапку у двобої поставив Іщенко. Захисник зі штрафного точно пробив у нижній кут. Господарі мали декілька нагод відігратися, проте фортуна була на боці «Карпат».

Після здобутих трьох очок «Карпати» піднялися в турнірній таблиці на шосте місце, перемога 2 грудня в останньому перенесеному матчі цього року проти київського «Арсеналу» дозволить львів’янам піти на зимове міжсезоння на високій 4 позиції.

Результати решти матчів: Іллічівець – Таврія – 1:0; Чорноморець – Динамо – 2:3; Зоря – ФК Харків – 0:1; Металіст – Сталь – 1:0; Металург Д – Дніпро – 1:1; Арсенал – Ворскла – 1:0. Матч Кривбас – Шахтар відбудеться сьогодні.