Футзал. „Енергія” стала одноосібним лідером

|

Вчора відбулися матчі третього туру у вищій лізі чемпіонату України з футзалу. Львівська „Енергія” у третій ігровий день на власному майданчику здобула переконливу перемогу над дніпропетровським „Будівелом” – 6:1. Голами у львів’ян відзначилися: Ткаченко, 3, 29, Брунько, 12, 17, Якунін, 25, Вацяк, 40. Інший колектив зі Львова – „ТВД” у межах туру на виїзді поступився чинному чемпіону донецькому „Шахтарю” 2:3. М’ячі на рахунку „теведівців” Вахули, 3 і Кіндія, 28. А 8 жовтня з командою „Київ-Уніспорт” свій матч підзвітнього туру проведе третій галицький колектив „Тайм”.

Результати 3 туру: Київський метрополітен – Дніпроспецсталь – 3:1; Інтеркас – Універ-Харків – 3:0; Єнакієвець – Луг.Т.К. – 2:0; Ураган – Універ-Автомар – 2:1.

Наступні матчі львів’ян: 4 тур, 30.09. Київ-Уніспорт – ТВД; Тайм – Енергія.

Турнірне становище: Енергія (Львів) – 9 очок; Шахтар (Донецьк) – 7; Ураган (Івано-Франківськ) – 7; Єнакієвець (Єнакієво) – 6; Луг.Т.К. (Луганськ) – 6; Тайм (Львів) – 6; Інтеркас (Київ) – 6; Універ-Харків (Харків) – 3; ТВД (Львів) – 3; Київський метроп. (Київ) – 3; Київ-Уніспорт (Київ) – 0; Універ-Автомар (Суми) – 0; Дніпроспецсталь (Запоріжжя) – 0; Будівел (Дніпропетровськ) – 0.