Dragon Capital купує ТРЦ Victoria Gardens у Львові

Омелян Шевчук

|

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр) придбати частки в ТОВ «Фенікс-Капітал» (Львів) і ТОВ «Українська Комерційна Нерухомість» (Запоріжжя) , що володіють відповідно ТРЦ Victoria Gardens і бізнес-центром класу «А» ECO Tower, пише Інтерфакс.

 

Згідно з повідомленням АМКУ, оприлюдненим у вівторок, комітет дозволив Dragon Capital придбати частку в статутному капіталі обох підприємств, що забезпечує перевищення 50% голосів в органах управління.

Як повідомлялося раніше, офіційне відкриття найбільшого в Західній Україні трирівневого ТРЦ Victoria Gardens у Львові орендною площею (GLA) 54,5 тис. кв. м відбулося 29 жовтня 2016 року. Станом на липень 2015 р. JLL повідомляла про загальний обсяг інвестицій на рівні $110 млн.

БЦ ECO Tower було побудовано в березні 2011 року. Загальна площа будівлі становить 18,7 тис. кв. м, корисна – 10,6 тис. кв. м, поверховість БЦ – 19 поверхів.

За даними Єдиного держреєстру, ТОВ “Фенікс-Капітал” (Львів) належить Globcon Limited (Велика Британія). Бенефіціарами компанії є Сюлейман Хазінедароглу і Башлілар Бурак (обидва – Туреччина).

Статутний капітал підприємства становить 33,8 млн грн.

ТОВ “Українська Комерційна Нерухомість” здійснює експлуатацію і здавання в оренду нерухомості. Власником компанії є ECO CEE & Real Estate Development GmbH, кінцевим бенефіціаром – Conwert Immobilien UCFB (обидва – Австрія).

Статутний капітал компанії становить 25 млн грн.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній “Драгон Капітал”. Заснована у 2000 році, “Драгон Капітал” – одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.