ОСТАННІ НОВИНИ

Окупанти вдарили по житловому будинку на Донеччині: під завалами загинули двоє людей

Маркіян Рой

|

У ніч на 10 липня російські війська завдали авіаудару по селищу Шабельківка Краматорської громади на Донеччині. Внаслідок атаки повністю зруйновано приватний житловий будинок, під завалами якого загинули двоє людей. Про це повідомили у ДСНС.

Під час аварійно-рятувальних робіт надзвичайники деблокували тіла загиблих. Загалом фахівці розібрали близько двох тонн зруйнованих будівельних конструкцій, після чого пошукові роботи завершили.

Крім того, через російський обстріл виникли пожежі ще в одному житловому будинку, гаражі та трьох автомобілях. Рятувальники оперативно ліквідували всі осередки займання на загальній площі 136 квадратних метрів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *