ОСТАННІ НОВИНИ

Від початку доби окупанти 73 рази атакували позиції ЗСУ, – Генштаб

Маркіян Рой

|

Від початку доби 16 червня між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 73  бойових зіткнень. Про це йдеться у зведенні Генштабу станом на 16:00.

Сьогодні від артилерійських обстрілів терористичних військ постраждали населені пункти Кореньок, Малушине, Рижівка, Яструбщина, Будки Сумської області. Крім того, авіаційних ударів загарбників зазнали Суходіл, Лужки, Мала Слобідка та Уланове Сумської області.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках наші війська відбили одну атаку ворога. Противник здійснив 26 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів.

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили дві атаки загарбників поблизу населеного пункту Гранів.

На Куп’янському напрямку українські воїни зупинили дві спроби окупантів просунутися вперед у бік населених пунктів Подоли та Борівська Андріївка.

На Лиманському напрямку зафіксовано дев’ять ворожих атак. Наші захисники успішно відбили шість штурмових дій біля Зарічного, Андріївки, Дробишевого, Лимана, Діброви та в районі Озерного. Три бойових зіткнення тривають.

На Слов’янському напрямку противник п’ять разів намагався вклинитися в нашу оборону. Чотири атаки відбито поблизу Закітного та у бік населених пунктів Крива Лука, Миколаївка, Рай-Олександрівка. Одне боєзіткнення триває.

На Краматорському напрямку зафіксовано одну штурмову дію окупантів поблизу міста Часів Яр.

На Костянтинівському напрямку відбулося сім атак поблизу населених пунктів Іванопілля, Іллінівка, Плещіївка та в напрямку Костянтинівки, Миколайпілля, Довгої Балки. Шість атак відбито, одна триває.

На Покровському напрямку агресор здійснив 24 штурмові дії. Українські оборонці вже відбили 22 атаки в районах Родинського, Новоолександрівки, Шевченка, Котлиного, Удачного та в напрямку Нового Шахового, Вільного, Кучерового Яру, Білицького, Никанорівки, Нового Донбасу. Дві атаки тривають.

На Олександрівському напрямку противник два рази атакував у районі Вороного.

На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили вісімнадцять атак у районах населених пунктів Солодке, Лугівське, Новоселівка та в бік Добропілля, Воздвижівки, Цвіткового, Чарівного. П’ятнадцять штурмів відбито, три боєзіткнення тривають.

На Оріхівському та Придніпровському напрямках наступальних дій ворога не зафіксовано.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *