У п’ятницю, 22 травня, російські війська дроном атакували місто Марганець, що на Дніпропетровщині, внаслідок чого постраждали 13 людей. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
За його словами, ворожий FPV-дрон поцілив поряд зі службовим транспортом, де знаходилися працівники одного з підприємств. В автівці повилітали вікна.
У результаті атаки поранення отримали 13 людей, з них четверо – у лікарні. Усі потерпілі перебувають у стані середньої тяжкості.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Жолинська