Військові Центру спецоперацій «А» Служби безпеки України уразили штаб російської ФСБ та знищили зенітний комплекс «Панцир-С1» на тимчасово окупованій території. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Скриншот із відео
Штаб вдалося уразити у селі Генічеська Гірка на тимчасово окупованій території Херсонської області.
За словами Зеленського, за результатами цієї операції російські втрати склали близько 100 окупантів знищеними та пораненими.
«Росіяни повинні відчувати, що цю свою війну вони мають завершувати. Українські санкції середньої та дальньої дистанцій продовжать працювати», – зазначив Зеленський.
Варто зазначити, що у самій Службі безпеки України наразі ці удари не коментували.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.






Олег Дерев'янко