ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни атакували енергоінфраструктуру Миколаївщини: частина населених пунктів без світла

Маркіян Рой

|

Російські окупанти вранці 12 травня атакували енергетичну інфраструктуру Миколаївської області ударними дронами. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

За словами очільника ОВА, внаслідок атаки зафіксовані знеструмлення у низці населених пунктів області.

«Зранку ворог атакував “шахедами” енергетичну інфраструктуру області. Є знеструмлення населених пунктів. Без постраждалих. Роботи з відновлення вже ведуться», – повідомив Кім.

Наразі аварійні служби працюють над відновленням електропостачання. Інформація щодо масштабів пошкоджень уточнюється.

Нагадаємо, у ніч проти 12 травня російські війська здійснили масовану атаку на Україну. Для цього ворог використав 216 ударних безпілотників різних типів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *