ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові чоловік взяв у заручники 13-річну дівчинку після зустрічі з ТЦК

Маркіян Рой

|

У суботу, 9 травня, у Львові військовослужбовці Сихівського РТЦК та СП спільно з поліцейськими врятували 13-річну дівчинку, яку взяв у заручники 43-річний місцевий мешканець. Чоловік приставив дитині ніж до горла після конфлікту з представниками ТЦК. Про це повідомляє поліція Львівщини.

Інцидент стався близько 16:30 на вулиці Кавалерідзе. За інформацією поліції, чоловік побачив військових ТЦК, розпилив у їхній бік сльозогінний газ, а потім схопив 13-річну дівчинку, яка проходила поруч. Нападник приставив ніж до шиї дитини та погрожував їй.

Поліцейські разом із військовими оперативно знешкодили зловмисника та звільнили дівчинку. На щастя, дитина не постраждала.

Правоохоронці встановили, що нападником є 43-річний мешканець Львова. За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України — незаконне позбавлення волі або викрадення людини. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *