ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони «відмінусували» ще 1080 окупантів

Маркіян Рой

|

За минулу добу російська армія втратила у війні проти України ще 1080 військових, 82 артилерійських систем, а також три бойових броньованих машин. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 9 травня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:

  • особового складу – близько 1 340 270 (+1 080);
  • танків – 11 920 (+1);
  • бойових броньованих машин (ББМ) – 24 541 (+3);
  • артилерійських систем – 41 712 (+82);
  • реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) – 1 780 (+2);
  • засоби протиповітряної оборони – 1 371 (+1);
  • літаків – 435 (+0);
  • гелікоптерів – 352 (+0);
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 281 208 (+1 479);
  • наземних роботехнічних комплексів – 1 351 (+7);
  • крилатих ракет – 4 585 (+0);
  • кораблів/катерів – 33 (+0);
  • підводних човнів – 2 (+0);
  • автомобільної техніки та цистерн з паливом – 95 252 (+373);
  • спеціальної техніки – 4 173 (+0).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *