У ніч на понеділок, 20 квітня, російські війська атакували ударними БпЛА Київську область. Є постраждалий та пошкодження. Про це повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник.
За його словами, під ворожим прицілом опинилися мирні люди та житлові домівки.
Зокрема, у Броварському районі через ворожу атаку постраждав 51-річний чоловік. Його госпіталізували до місцевої лікарні.
Також пошкоджено два приватні будинки. Як уточнили у ДСНС, в одному із них виникла пожежа, яку пожежники вже ліквідували.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталія Жолинська