ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони «відмінусували» ще 1080 окупантів

Олег Дерев'янко

|

За минулу добу російська армія втратила у війні проти України ще 1080 військових, 82 артилерійські системи, 180 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн і 6 танків. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 18 квітня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:

  • особовий склад – близько 1 317 150 осіб (+1080)
  • танки – 11 876 (+6)
  • бойові броньовані машини – 24 410 (+10)
  • артилерійські системи – 40 242 (+82)
  • реактивні системи залпового вогню – 1 743 (+4)
  • засоби ППО – 1 349
  • літаки – 435
  • гелікоптери – 350
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 245 112 (+2 104)
  • крилаті ракети – 4 549
  • кораблі / катери – 33
  • підводні човни – 2
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 90 194 (+180)
  • спеціальна техніка – 4 129

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *