Жителів Львівщини закликають утриматися від прогулянок лісами поблизу кордону. Там прикордонні камери помітили диких тварин. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні ДПСУ.
У відомстві розповіли, що камери на Самбірщині зафіксували диких жителів лісу – ведмедя, вовків, лисиць та козуль.
Тому людей закликають утриматися від прогулянок у прикордонні та подбати про власну безпеку. Якщо ж плануєте відпочинок поблизу кордону, обирайте лише офіційно дозволені маршрути.
У ДПСУ додали, що за порушення прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Олег Дерев'янко