ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Львівщини закликають не гуляти лісами біля кордону. У чому причина

Олег Дерев'янко

|

Жителів Львівщини закликають утриматися від прогулянок лісами поблизу кордону. Там прикордонні камери помітили диких тварин. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

У відомстві розповіли, що камери на Самбірщині зафіксували диких жителів лісу – ведмедя, вовків, лисиць та козуль.

Тому людей закликають утриматися від прогулянок у прикордонні та подбати про власну безпеку. Якщо ж плануєте відпочинок поблизу кордону, обирайте лише офіційно дозволені маршрути.

У ДПСУ додали, що за порушення прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *