ОСТАННІ НОВИНИ

У селі неподалік Жовкви на пожежі загинуло літнє подружжя

Наталія Жолинська

|

У вівторок, 14 квітня, у селі на Львівщині згорів житловий будинок. Під час пожежі загинуло подружжя пенсіонерів. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.

Пожежа сталася обідом у селі Смереків Львівського району. Зокрема, тут горів одноповерховий житловий будинок, вогонь охопив близько 30 м².

Під час займання у задимленому будинку виявили тіла власників помешкання – літнє подружжя віком 82 та 88 років.

Причини трагедії встановлюють фахівці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *