ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони вдруге за місяць уразили Алчевський меткомбінат: підприємство зупинило роботу

Маркіян Рой

|

Служба безпеки України спільно із Силами безпілотних систем ЗСУ вдруге за місяць завдали удару по Алчевському металургійному комбінату на тимчасово окупованій території Луганської області. Про це повідомили у СБУ.

За даними спецслужби, продукція підприємства постачалася на російський «Уралвагонзавод», де виготовляють військову техніку, зокрема танки Т-90М «Прорив» та самохідні гаубиці «Мста-С».

Після встановлення розташування критичних виробничих потужностей по них завдали ударів дронами FP-2 компанії Fire Point.

Унаслідок атаки пошкоджено доменні печі, ключові виробничі цехи, дистиляційні колони, газопроводи та електропідстанції, які забезпечують роботу підприємства.

Через отримані ушкодження Алчевський металургійний комбінат зупинив роботу.

Нагадаємо, наприкінці березня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по Алчевському металургійному комбінату.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *