Вранці 1 квітня російські війська атакували місто Нікополь FPV-дроном, поціливши у цивільний автомобіль. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Унаслідок удару поранення дістали троє людей. Усі постраждалі госпіталізовані. Один із чоловіків перебуває у вкрай важкому стані. Ще один 42-річний чоловік та 51-річна жінка — у стані середньої тяжкості. Медики надають їм необхідну допомогу.
За словами голови обласної ради Миколи Лукашука, російський дрон влучив у цивільний автомобіль.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Маркіян Рой