ОСТАННІ НОВИНИ

У водоймі на Самбірщині знайшли тіло людини

Олег Дерев'янко

|

На Самбірщині виявили потопельницю. Загиблу дістали з води рятувальники та передали правоохоронцям для з’ясування всіх деталей. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Ілюстративне фото

За попередніми даними, 30 березня близько 21:13 у місцевій водоймі села Підгайчики виявили людину без ознак життя. Тіло жінки знаходилося у воді на відстані всього 1 метра від берега.

Рятувальники підняли потопельницю на сушу та передали тіло працівникам поліції.

Обставини події та особа потопельниці встановлюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *