Російські війська обстріляли залізничну інфраструктуру в місті Слов’янськ, поранивши чотирьох працівників локомотивного депо. Про це повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці».
Так, унаслідок атаки пошкоджено інфраструктуру, локомотивне депо, частково вибито вікна вокзалу.
Залізничники оперативно пройшли в укриття, однак, як зазначили в компанії, є інформація про чотирьох поранених працівників локомотивного депо.
Одна працівниця перебуває у тяжкому стані. Усіх постраждалих госпіталізовано, їм надається необхідна медична допомога.
Нагадаємо, у ніч на 31 березня росіяни завдали авіаудару по Слов’янську, через що постраждали троє людей, серед них – 12-річна дитина.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.










Олег Дерев'янко