ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові рятувальники болгаркою визволяли підлітка з «металевої пастки»

Наталія Жолинська

|

У Львові 15-річний хлопець одягнув кільце на палець, а зняти його самостійно вже не зміг. Тож рятувальники болгаркою визволили підлітка з «металевої пастки». Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Львівщини.

Випадок трапився у неділю, 29 березня. До рятувальників надійшов виклик із лікарні Львова. 

За даними ДСНС, 15-річний юнак одягнув перстень на безіменний палець, втім зняти його самостійно вже не зміг. За цей час його палець сильно набряк, а ситуація ставала дедалі серйознішою. 

«Робота була ювелірною. Кілька хвилин напруженої тиші, іскор та професійних рухів – і палець хлопця на волі», – йдеться у повідомленні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *