У неділю ввечері, 22 березня, на перехресті у Львові водій Mercedes в’їхав в трамвай, після чого втік з місця ДТП. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.
Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 21:15 на вулиці Миколайчука у Львові.
Зазначається, що водій авто Mercedes порушив правила дорожнього руху та в’їхав у трамвай №6, після чого залишив місце події.
Пасажири трамвая не постраждали. Обставини ДТП з’ясовують правоохоронці.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталія Жолинська