ОСТАННІ НОВИНИ

Біля кордону з Польщею авто злетіло у кювет і збило на смерть двох пішоходів

Наталя Дуляба

|

На трасі Львів – Шегині автомобіль злетів у кювет, після чого збив на смерть двох пішоходів на протилежному боці дороги. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.

Аварія сталась у п’ятницю ввечері, 20 березня, орієнтовно о 21:30 у селі Волиця Яворівського району. Тут на трасі Львів – Шегині водій автомобіля Mercedes-Benz, 25-річний житель Яворівського району, не впорався з керуванням та злетів у кювет.

Після цього машину відкинуло на протилежний бік дороги, де вона збила двох пішоходів – мешканців району віком 68 і 72 роки. Від отриманих травм вони загинули на місці.

Постраждали також водій та його пасажирка, 24-річна жителька Яворівщини, їх ушпиталили.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Санкція статті передбачає покарання – від п’яти до десяти років тбрми з позбавленням водійських прав терміном до трьох років.

Слідство триває, правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *