ОСТАННІ НОВИНИ

Більше ста окупантів здались у полон українським дронам

Наталя Дуляба

|

Лише протягом зими 2025/2026 років більше ста окупантів здались у полон українським дронам. Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров.

«Цієї зими 100+ окупантів склали зброю завдяки роботі безпілотних підрозділів. Кожен такий полонений – це можливість повернути наших захисників додому», – прокоментував глава Міноборони.

За його словами, кожного ворожого солдата, який таким чином здається у полон, до виходу на українські позиції супроводжують оператори дронів.

Ось коротка нарізка кадрів, які демонструють здачу рашистів у полон українським дронам:

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *