Днями українські оператори ударних БпЛА виявили невеликий склад автомобільної техніки у Курській області РФ та знищили його. Про це повідомили у 80 окремій десантно-штурмовій Галицькій бригаді ДШВ ЗСУ.
Зокрема, у приміщенні були російські «буханки», квадроцикл та позашляховики.
«Усе це ворог використовував для транспортування своїх військових і необхідних припасів до Сумської області. Тож продовжуємо зменшувати наступальний потенціал противника», – наголосили військові.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.





Наталія Жолинська