У понеділок, 16 лютого, російські загарбники атакували одну з лікарень у Херсоні за допомогою безпілотника, внаслідок чого постраждали дві працівниці медзакладу. Про це повідомила Херсонська ОВА.
Близько 12:20 російські окупанти вдарили по лікарні дроном.
Внаслідок атаки постраждали дві жінки віком 49 і 63 роки. Медики діагностували у них вибухові травми, контузії та уламкові поранення.
Наразі потерпілі отримують необхідну медичну допомогу.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой