ОСТАННІ НОВИНИ

Українські бійці вдарили по низці військових об’єктів росіян на окупованих територіях

Наталія Жолинська

|

Сили оборони атакували низку військових об’єктів росіян на тимчасово окупованих територіях України, зокрема ЗРГК «Панцирь-С1». Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Так, українські бійці успішно атакували ворожі:

  • зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С1» (селище Кача, ТОТ Криму);
  • ремонтний підрозділ зі складу однієї з артилерійських бригад Збройних сил РФ (в районі Вільного, ТОТ Донеччини);
  • район зосередження живої сили окупантів (в районі Любимівки, ТОТ Запорізької області). 

«Втрати противника та завдані ворогу збитки уточнюються», – зазначили військові. 

Нагадаємо, у ніч на 15 лютого Сили оборони атакували нафтовий термінал у Краснодарському краю Росії.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *