ОСТАННІ НОВИНИ

Дзюдоїсти зі Львівщини вибороли дві медалі на чемпіонаті України

Маркіян Рой

|

В Ужгороді відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. Про це повідомили в департаменті спорту, молоді та туризму Львівської ОВА.

Спортсмени зі Львівщини здобули дві медалі. Максим Габелок виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 50 кг. У фінальній сутичці він переміг суперника кидком на оцінку, що дозволило йому виконати норматив Майстра спорту України.

Бронзову медаль у ваговій категорії до 55 кг здобув Віталій Лихогляд. У поєдинку за третє місце він за 8 секунд переміг опонента з Києва, виконавши чистий кидок на іпон.

Обидва дзюдоїсти навчаються у Львівському фаховому коледжі спорту, їх тренує Владислав Дребот. Також Віталій Лихогляд представляє обласний Центр олімпійської підготовки, повідомив директор департаменту Роман Хімʼяк.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *