ОСТАННІ НОВИНИ

ЄС виділяє 10 млн євро на цифрові сервіси України

Олег Дерев'янко

|

Європейський Союз виділяє Україні 10 мільйонів євро для розвитку цифрових державних сервісів та інтеграції з європейськими стандартами. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

Кошти підуть на кілька напрямів:

  • транскордонні послуги – забезпечення доступу українців до єдиного цифрового ринку ЄС;
  • трембіта 2.0 – оновлення системи обміну даними між реєстрами для прискорення роботи держорганів;
  • контроль за даними – запуск системи для відстеження доступу чиновників до персональних даних;
  • розвиток ЦНАПів – оновлення системи «Вулик» для підключення більшої кількості центрів та покращення їх роботи;
  • європейські стандарти – впровадження правил управління даними за зразком ЄС;
  • навчання фахівців – підтримка Центру цифрових компетенцій для підготовки експертів з е-послуг.

У Мінцифри зазначили, що партнерство з ЄС у цифровій трансформації України триває вже майже десятиліття. За цей час спільні інвестиції перевищили 80 мільйонів євро.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *