У неділю, 25 січня, у Львові та області світло вимикатимуть усім групам побутових споживачів. Про це повідомили у «Львівобленерго».
Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.









Маркіян Рой