ОСТАННІ НОВИНИ

Сили безпілотних систем уразили склад боєприпасів і електропідстанції в Макіївці та в Криму

Маркіян Рой

|

Оператори 1-го окремого центру безпілотних систем та батальйону «Кайрос» 414-ї окремої бригади безпілотних систем знищили склад ракетно-артилерійського озброєння російських військ і завдали ударів по електропідстанціях на тимчасово окупованій території Донецької області та в Криму. Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Мадяр Бровді.

За його словами, у ніч на 12 і 13 січня було уражено підстанцію «Мирна» напругою 330 кВ у Маріуполі — ключовий системний вузол енергопостачання та транзитну станцію для підстанції «Азовська».

Також зазнала ураження підстанція «Азовська» 220 кВ у районі Старого Криму, яка є критичним елементом енергозабезпечення промисловості регіону, зокрема в інтересах військово-промислового комплексу РФ.

Крім того, українські дрони знищили склад боєприпасів ракетно-артилерійського озброєння 51-ї армії РФ у Макіївці, а також уразили пункт технічного забезпечення окупантів на території нафтобази в цьому ж районі.

Як зазначив Бровді, операцію виконали оператори дронів 1-го ОЦБС і батальйону «Кайрос» 414-ї окремої бригади безпілотних систем під координацією новоствореного Центру глибинного ураження угруповання Сил безпілотних систем.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *