Оператори 427-го окремого полку безпілотних систем «Рарог» на одному з ключових напрямків фронту знищили дві реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град» та два танки російських загарбників. Про це повідомляють Сили безпілотних систем ЗСУ.
Попри те, що РСЗВ «Град» швидко змінюють позиції після залпу, аеророзвідка виявила ворожі установки в момент стрільби, а оператори FPV забезпечили їх ураження.
Крім того, під час операції були знищені дві бойові броньовані машини противника, які рухалися до позицій українських захисників.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой