ОСТАННІ НОВИНИ

На Чернігівщині з низки сіл примусово евакуюють людей

Наталія Жолинська

|

У Чернігівській області оголосили примусову евакуацію людей з 14 прикордонних сіл, які щоденно перебувають під обстрілами. Про це 30 грудня повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Йдеться про Новгород-Сіверську, Семенівську, Сновську і Городнянську громади. Попри щоденні обстріли, там досі мешкає 300 людей.

«Є офіційне рішення про обовʼязкову евакуацію. Таку необхідність вбачають саме військові», – зазначив Чаус.

Він додав, що в області створили спеціальні евакуаційні маршрути та надали транспорт для вивезення людей з небезпечних зон.

Загалом у 2025 році з прикордоння області виїхали понад 1400 людей.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *