З нагоди Дня ЗСУ бійців 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади відзначили державними нагородами. Відзнаки вручив командир бригади полковник Михайло Курах. Про це повідомили у пресслужбі бригади.
Бійцям вручили медаль «За оборону України», ордени «За мужність» різних ступенів та медаль «За військову службу Україні».
Також десантники отримали відзнаки «Завжди перші» від командувача Десантно-штурмових військ
«Це свято для всіх військових. Для тих, хто міцний духом та не шкодує сил для захисту Батьківщини. Наша армія – одна з найсильніших у Європі, щодня ви доводите це на полі бою», – йдеться в повідомленні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: 80 окрема десантно-штурмова Галицька бригада ДШВ ЗСУ

















Олег Деревʼянко