У Львові у музеї Митрополита Андрея Шептицького відкрили новий експозиційний простір. У ньому представлено понад 500 особистих речей Митрополита Андрея Шептицького, його брата Климентія та родини Шептицьких–Фредрів. Про це повідомила Львівська ОВА.
Унікальну колекцію, пов’язану з життям і діяльністю митрополита, упродовж 30 років збирав директор музею, отець Севастіян Дмитрух.
Зазначається, що особисті речі Шептицького збереглися донині завдяки тому, що їх переховували священники й монахи у часи радянської окупації.
Експозиція діє у музеї Шептицького, що на вулиці Максима Кривоноса, 1.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ЛОВА














Олег Дерев'янко