ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина передала на фронт партію квадроциклів, багі і бусів

Наталія Жолинська

|

Львівщина передала українським оборонцям ще 47 одиниць техніки, зокрема, квадроцикли, багі та буси у межах спільного проєкту БФ «Повернись живим» та Львівської ОВА – «Машини, які». Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький.

Цього разу транспорт отримали підрозділи: 

  • 20-та окрема бригада безпілотних систем «К2», 
  • 427-й окремий полк БпС «РАРОГ», 
  • 80-та десантно-штурмова Галицька бригада, 
  • 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила, 
  • 125-та окрема важка механізована бригада.

Як зазначив Козицький, у вересні вдалося передати бригадам першу партію транспорту, тепер – другу.

«Збір триває. Наша мета – 100 мільйонів гривень, щоб створити сучасну, комплексну транспортну екосистему для чотирьох бригад та двох полків, які працюють на найскладніших напрямках», – додав він. 

Долучитися до збору можна тут.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *