ОСТАННІ НОВИНИ

На Чернігівщині ворог атакував енергетику і підприємство

Наталя Дуляба

|

Російські окупанти вдарили по енергетичному об’єкту на Чернівщині та по одному з підприємств. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Енергетичну інфраструктуру рашисти атакували у місті Корюківка посеред дня 8 листопада.

Вже у ніч на неділю, 9 листопада, вони вдарили по одному з підприємств. Попередньо відомо, що обійшлося без постраждалих.

«Було декілька влучань. Виникла пожежа, яку загасили вогнеборці», – прокоментував голова ОВА.

Загалом минулої доби Чернігівщина зазнала 44 ворожі обстріли.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *