Російські окупанти вдарили по енергетичному об’єкту на Чернівщині та по одному з підприємств. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Енергетичну інфраструктуру рашисти атакували у місті Корюківка посеред дня 8 листопада.
Вже у ніч на неділю, 9 листопада, вони вдарили по одному з підприємств. Попередньо відомо, що обійшлося без постраждалих.
«Було декілька влучань. Виникла пожежа, яку загасили вогнеборці», – прокоментував голова ОВА.
Загалом минулої доби Чернігівщина зазнала 44 ворожі обстріли.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталя Дуляба